Rejty Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 odmastíš...musis hodne spreje \"změkčovače nebo základ na plasty\" pak plnič a pak lak...takhle bych to dělal asi já Citovat
Cinicman Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 Presne tak. Najdôležitejšie je to poriadne odmastniť a dať primer na plasty... potom už len klasika farba a lak... Citovat
Nanjua Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 Já to nestříkám sama (nemám kde a asi bych to sprasila, lepší je to nechat na druhých ). Ale určitě to bude tak jak píšete;) Kamik-N: my kdysi na škole lakovali kryty telefonů jen tak natvrdo a bez jakéhokoli podkladu. Jo, to byla taky blbost no:D Citovat
Carol.freedom Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 Panejo ještě, že se ti nic nestalo......... Jinak auto moc pěknýýýýý a nad světlama tu slintám:D:super Citovat
Nanjua Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 To bylo v únoru, je to už dlouho:) děkuju:D Citovat
Nanjua Odesláno 25. červenec 2012 Autor Odesláno 25. červenec 2012 Jen tak... Nějaké fotky :-) [upravil dne 25/7/12 22:25 od Nanjua] Citovat
Tom_206 Odesláno 25. červenec 2012 Odesláno 25. červenec 2012 Pěkný pěkný Ty světla z pluska tomu fakt sluší Citovat
safi1 Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Pekna 206 paci sa mi... Uz len zadnynaraznik bez lajny XS a bude to tip top To kridielko sa mi paci a svetla tam sadnu;) A avatar tie FAJN :mrk Citovat
Přema Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 :roker všechno vidím , všechno čtu :D:D:D [upravil dne 26-7-12 09:44 od Přema] Citovat
elton Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 ÁÁÁ hlídací pejsek se ozval:D:D:D Citovat
Přema Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Lopato..... nehlídám , jen se dívám na fotky:D Citovat
Přema Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Já nic nefotil.... a dej už pokoj lopato. Citovat
Cinicman Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Vovovon to má aj v nálade napísané, že je rypák... Citovat
Přema Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Jj a má to co chtěl.....:D:D sem zvědav kdo a kdy si toho všimne. [upravil dne 26-7-12 10:17 od Přema] Citovat
elton Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Super a vrať mi tam členství. Lopato:P:P:P Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.