fitsport Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Zdravim tu všechny Mam vůz Peugeot Partner r.v 2005 diesel 2.0 HDI. Nevěděl by tu z vás někdo,zda se dá samostatně dokoupit ten plastový díl v nádrži pod víčkem?Vyštípl se mi a víčko skoro nejde uzamknout a tím pádem i vyndat klíč.Moc všem budu vděčen a předem děkuji. Citovat
grog Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Doporučuji navštívit Peugeot servis a tam ti poradí. Já osobně měnil hrdlo nádrže i část uzávěru pal. nádrže. Jde vše. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.