autobik Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Ahoj, nesekali jste se nekdo s klepanim motoru na volnobeh ? Mam pocit, jako bych sedel v avii, behem jizdy se zarazenou rychlosti je vse v klidu, po vyrazeni ale rachot a mirne vibrace jako by to jelo na srouby. Dodam, ze mam horsi spojku, prokluzuje pri plne akceleraci. Citovat
třídvířko Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Zkusil bych dia,aby nebyl,či nebyly v kopru vstřiky. Citovat
autobik Odesláno 14. březen 2012 Autor Odesláno 14. březen 2012 Je to mozne, ale mam takovou hypotezu, ze to zpusobilo pouzivani VIF aditiva do nafty. Auto jsem koupil pred dvema mesici od prvniho majitele, co palivovy system nikdy necistil, ja vif pouzivam od unora a ted se mozna diky aditivu system zanesl tim, co se z nej odplavuje. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.