Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Multifunkcni display


OldasII

Recommended Posts

Ahoj,

prosim vas jak muzu nastavit, abych na display videl napr. okamzitou spotrebu po celou dobu jizdy. Ted to mam nastavene tak, ze na pacce steraci zmacknu to tlacitko a objevi se mi tam okamzita spotreba. Ale sviti jen cca 5 vterin. Pak se to zase samo prepne do te zakladni obrazovky. Da se to nekde prenastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež používam MODE. Teraz mám ale tak trochu problém. Display prestal svietiť :bacha Všetko funguje - teda asi lebo radio hrá ako má - ale nesvieti. Je úplne čierny. Keď som zastal na parkovisku, všetko bolo OK. Keď som naštartoval už nesvietil. Nefunguje ani tlačidlo DARK, ktoré by ho malo vrátiť z nočného režimu do normálu. Zajtra nestíham, ale v piatok sa budem musieť ísť opýtať do servisu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež používam MODE. Teraz mám ale tak trochu problém. Display prestal svietiť :bacha Všetko funguje - teda asi lebo radio hrá ako má - ale nesvieti. Je úplne čierny. Keď som zastal na parkovisku, všetko bolo OK. Keď som naštartoval už nesvietil. Nefunguje ani tlačidlo DARK, ktoré by ho malo vrátiť z nočného režimu do normálu. Zajtra nestíham, ale v piatok sa budem musieť ísť opýtať do servisu :myslim

Co znamená tlačítko DARK na 5008 se dá vypnout podsvícení přístrojové desky?

Kamarát mi říkalže u Picasa si podsvícení budíkůvypíná jen mu svítí tachametr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pristrojovej doske viem akutat len o stlmeni. Tlacidlo dark je na radiu na stredovom panely a ten display nad nim - kde su zobrazené stanice, spotreby, rozne nastavenia - sa da vypnúť. Hlavne ak to niekomu vadí pri jazde v noci. No a tento display sa mi neda zapnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Vracím se k tématu.

Mám WinNap a ať mačkám MoDE jak chci tak přepínám pouze Navi-Rádio.

V návodu je napsáno že tlačítkem MODE přepínám Navi-Palubní PC-Rádio.

Mě jde opravdu pouze Navi-Rádio.

Je na to přepínání nějaký fígl?nebo nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazuje ti počítač mezi budíky?

Uprostřed ukazuje,ale na Youtube jsem našel videa kde jim to ukazuje po zmáčknutí MODE i na velkém displei a v návodu je to taky zobrazeno.

nevíte náhodou jestli se dají dohrát na SD radary? a jestli ano tak kam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na youtube jde hromada věcí. Leda zkusit přes dia s tím něco udělat, prostě tovární nastavení je takové jaké je.

Jinak o radarech do map bylo něco v sekci 807, ale kde ti fakt nepovím:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytvoří myšlenku.

Auto co má výbavou Active a s dokoupeným Wipnav má palubní PC na display uprostřed jelikož nemá mezi budíky multifunkční display.

a Auto které má výbavu Allure má multifunkční display mezi budíky tak nemá PC na Wipnav.

A opravte mě jestli se pletu:)

Jinak tomu nerozumím proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...