Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 agresssor: uz asi chapu, proc se moc netvarila pri odchodu z toho srazu kdyz dva jsou lepsi nez jeden..... tak na srazu peugeotaku, kde je chlap kam oko dohledne to musi byt cira extaze Presne tak ale aby to nevypadalo blbe tak sla no :D Hele pánové moment!! já nevěděla že se prostě na foru o autech má hlásit změna stavu? tohle není FB abych tu šířila blondýna změnila stav ze zadaná na nezadaná :D nějak si to pletete... ale nebudu popírat, že srazy se mi líbí takejch chlapů :mrk:super:D Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Forum je horsi nez FB a kor kdyz tu sem ja :D :D Vidis aspon mas z ceho vybirat :D :D Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Forum je horsi nez FB a kor kdyz tu sem ja :D :D Vidis aspon mas z ceho vybirat :D :D no to vidím .... jistě ... založím tu rovnou seznamku ne? Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Nemusis ono se to tu seznami samo :D :D Citovat
švejk Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 tak ono se to imho nemusi hlasit ani na tom FB.... ale clovek aspon predejde podobnym nedorozumenim navic u holek, kde se stav \"zadana\" v podstate automaticky predpoklada je to pomerne zasadni informace kdekoliv agresssor: jo, neni nad to, kdyz je na vyber taky mam radsi, kdyz si muzu vybrat ..a ja asi radeji uz pro dnesek koncim, protoze jinak budu muset pozadat o zabanovani sebe Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Nerada bych tímto vláknem dráždila vedení.. předem upozorňuji, že jen blbě vtipkuji a nic takového v plánu nemám !! Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Švejk->Sakra lidi, pište s diakritikou, já teď nevím, jestli je zadaná, nebo žádaná ! [upravil dne 11/6/12 23:13 od VincentCZE] Citovat
švejk Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 ber to tak, ze je oboji a mas vystarano ja mam ze zcela pragmatickych duvodu permanentne nastavenou anglickou klavesnici, takze se prosim omlouvam Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Spíše momentálně teď to žádaná :D :D :D Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 to je v....daleko :-) kdyby nebyla žádaná, tak není zadaná nebo není zadaná když je žádaná ? Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Je jen na tobě jak si to přebereš :D :D Citovat
švejk Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 no, to se přece vzájemně nevylučuje může být jak zadaná, tak žádaná... ale pokud je zadaná, pak je daleko vyšší pravděpodobnost, že žádající ostrouhaj Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 TAkže ve finále máme smůlu všichni a je to :D Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 a asi takhle ... i kdyby byla zadaná, tak pořád platí pravidlo - Kamarád taky rád, vždycky musí dát Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 a asi takhle ... i kdyby byla zadaná, tak pořád platí pravidlo - Kamarád taky rád, vždycky musí dát Sorry ale tyhle pravidla sou tak nejak pekny picoviny :D Citovat
Altman Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 VincentCZE: No, to co jsi právě napsal se dá vykládat minimálně dvěma způsoby. [upravil dne 11/6/12 22:22 od Altman] Citovat
švejk Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 no ... teds to rozsek neco mi rika, ze pokud to nebyla pravda pred touhle diskusi, tak po ni urcite :D:D:D:D:D:D Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 altman, vincent: Pánove nic proti ale jestli tahle debata nebo spíš sranda měla vcelku ještě nějakou úroveň a bylo to vtipné tak vašima komentama ste to zazdili....... Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 agresssor : jen to byly slova kamosky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.