pastorek Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Táto téma je vytvorená za účelom dohodnutia lokality putovného májového minizrazu. V princípe ide o to že chceme putovná zraz posunúť niekde bližšie k víchodniarom. Najväčšia koncentrácia členov je na západnom Slovensku a preto sa doteraz minizrazy konali tu, no je načase vísť v ústrety i streoslovákom a priblížiť sa víchodniarom. Zatiaľ sa ako prijateľná lokalita javí Zvolen a okolie no nie je podmienkou. Môže byť i Martin, Žilina alebo Liptov. Hlavné ja násť šloveka ktorý pozná okolie a bol by ochotný dohodnúť v reštike rezerváciu pre cca 50 - 60 ľudí. Podmienky sú iba dve. Jednou je parkovisko pre cca 30 áut a druhou miestnosť v reštaurácii pre cca 60 ľudí. Nepredpokladám že by bola väčšia účasť ale rád sa nechám príjemne prekvapiť. Termín by mal byť niekedy v polovici mája. Tu môžete písať svoje typy na lokality, reštaurácie ale i vhodných organizátorov. Možno by bolo vhodné sa pobaviť i o predbežnej účasti. [upravil dne 2/3/12 01:27 od pastorek] Citovat
marko306 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Zorganizovať zraz u Hoffera som rozmýšľal dávnejšie aj ja s deddo306break, ale potom sme od toho upustili, lebo ja mám posledné dva roky problém dostať sa na nejaký zraz, nieto ešte organizovať, okrem toho je tak či tak otázne či bi bol majiteľ ochotný rezervovať hlavne parkovisko. S rezerváciou stolov by problém nemal byť, ale to by asi nebolo zadarmo. Okrem toho posledných pár rokov už nie je hoffer to čo býval. Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Predbežná účasť z mojej strany je viac ako istá... Citovat
Marcel00 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Salas krajinka (Ruzomberok) - uloha pre pyrone-ho http://www.salaskrajinka.sk/sk/fotogaleria/restauracia.html myslim ze miesta dost, jak pre auta, tak pre clenov... co Vy na to ? Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Som všetkými končatinami ZA... aspoň zasa aj nakúpim na doma... Citovat
romik1 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Mne je to v podstate jedno. Prídem kamkoľvek. Ale ten salaš je dobrý nápad. Predbežne teda hlásim účasť Citovat
pepenero Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 tiez mi to je jedno kde,pridem kamkolvek Citovat
Marcel00 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 vazeni... tu nemate hlasovat ze ci pridete alebo nie, ale mate davat navrhy ze kde by sa mal uskutocnit... Citovat
dodo407sw Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Krajinka je fajn, ale je tam staaaale plno! neverim ze sa tam vojde 50-60 ludi z autami a k tomu kopec hosti... Skor si viem predstavit donovaly, hore na kopci je fajn salas aj pizzerka a ooobrovske parkovisko, ktore navyse v lete nebude plne... 48°52\'38.20\"S 19°13\'29.70\"V [upravil dne 2/3/12 10:09 od dodo407sw] [upravil dne 2/3/12 13:29 od dodo407sw] Citovat
Marcel00 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 vyborny napad s parkoviskom donovaly... a najest sa moze kazdy kde chce, bud v miestnej drevenici, alebo v tackarni a zhromazdenie s prejavom organizatora si urobime vonku na parkovisku Citovat
romik1 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Tu môžete písať svoje typy na lokality, reštaurácie ale i vhodných organizátorov. Možno by bolo vhodné sa pobaviť i o predbežnej účasti. [upravil dne 2/3/12 01:27 od pastorek] Marcel00: pastorek písal aj o predbežnej účasti... Citovat
Juve Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Salaš Krajinka by bolo úplne že ... Ale ako náhradný plán čo tak toto?? http://www.gaderskadolina.sk/ Je to krásna dolina medzi MT a Turč. Teplicami...vhodné aj pre rodiny s deťmi ,možnosť ubytovania, kapacita reštaurácie 60 ľudí ,2 parkoviská. Citovat
pyrone Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Presne tak, na salas pojdem v nedelu tak zistim info ci je mozne to rezervovat na par hodin. Ale osobne dost pochybujem lebo cez weekendy sa tam otoci mrrrrrrte ludi a s nami by prisli o dost ziskov. Jedine ze by sme dali zraz v bovcine (v mastali) pri oveckach Gaderska dolina aleno Donovaly su fajn... ja navrhujem aj Terchovu/Stefanovu tam by som si to zobral ja pod patronat. Ale to uz je pre vacsinu odruky... ci? [upravil dne 2/3/12 10:51 od pyrone] Citovat
dodo407sw Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Donovaly kus tolerantne ku vychodnarom Citovat
pepenero Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Možno by bolo vhodné sa pobaviť i o predbežnej účasti Citovat
Marcel00 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 o predbeznej ucasti sa mozeme bavit az ked bude naznak lokality... nebudem slubovat ze pridem, ked sa navrhne zraz v Spiskej Citovat
Marcel00 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 A ste tu šecia slováci...? jasne, aj keby nie, narodnost alebo statna prislusnost nieje rozhodujuca Citovat
romik1 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 a šak ty hádam vieš ako som to myslel... či...? Citovat
pepenero Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 no ja navrh na lokalitu nemam,kedze si rad zajazdim po svk je mi jedno kde bude a preto som aj reagoval,nie preto,aby to niekto hned ofrflal nepodstatne rozoberanie podstatneho Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.