robozv Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 podla mna to uz starostlivost vobec nepotrebuje Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 9. červen 2013 Odesláno 9. červen 2013 Driv3rko s nejakým svojím kámošem měli jazyky až pozem z tých koles a pěknej červenej To sa ti podarilo, vypadá to naživo super, že bych sa opičil a též bych neco podobné vymyslel ? Citovat
Cinicman Odesláno 10. červen 2013 Autor Odesláno 10. červen 2013 Aha Tuner... A že sa nepriznali že sa im to lúbi... šaaaak dočkajte... Citovat
Cinicman Odesláno 10. červen 2013 Autor Odesláno 10. červen 2013 Vodiči záchranných zložiek nech pomlčia... Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 Pipistrel určite momentálne doma ticho plače do poštára ... Citovat
pipistrel Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 ivko neviem ci uz postar bol u nas a neni som doma ale v robote Citovat
safi1 Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 :D čožéè... Tak toto bol zadel na ktorom sa moc smejem :D Citovat
Cinicman Odesláno 10. červen 2013 Autor Odesláno 10. červen 2013 Zadel??? :D:D Inak Ivko, do takej mladej poštárky by sa dalo zaplakať... Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 :-D ... sem myslel, že v Trnavje máte ešte poštáre a né vankúše, jak nejakí oní, stredoslováci. Citovat
Cinicman Odesláno 10. červen 2013 Autor Odesláno 10. červen 2013 Van Kúše je Van Dammov teplý brat... Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 tebja už vidím, jak ríkáš v noci \"miláčku, podaj mi podušku\", nekecaj, ležíš na poštári a prikríváš sa paplónem Citovat
pipistrel Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 podušku mi nemusi podavat lebo ju mam pod uškom Citovat
robozv Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 este by to chcelo nejaky GIF a zase lezim pod stolom zahoraci Citovat
robozv Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 [upravil dne 11.6.2013 07:25 od robozv] Citovat
Cinicman Odesláno 11. červen 2013 Autor Odesláno 11. červen 2013 Zmena je život... ...páni S(CH) a P(T) majú zákaz sa vyjadrovat... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.