spartan Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 chcel som ti dat najviac ale kedze som kamarat prepustim to kolegovi =) Citovat
Grlik Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 no ty vole za ty prachy bych si sehnal i vzducháč Citovat
spartan Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 ved ale toto nie su kadejake pruziny co mozes kupit na nete csss to su specialne pruziny !!!!!! ved to si cinicove pruziny Citovat
Grlik Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 jo tak, to je vlastně potom pro mě čest, že budu moct mít jeho pružiny tož to budou pružiny H&R Cinic version Citovat
Cinicman Odesláno 11. leden 2013 Autor Odesláno 11. leden 2013 Presne taaak... a keď sa to vyšplhá na nejakú zaujímavú sumu tak budú aj s osobným podpisom samotného majiteľa... Citovat
spartan Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 cinic to vypilnikuje do pruzin peekne hlboko =D Citovat
spartan Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 ja by som predal aj auto koli pruzinam =DD Citovat
spartan Odesláno 12. leden 2013 Odesláno 12. leden 2013 robo to zasa neeee koli takym strunkam Citovat
robozv Odesláno 13. leden 2013 Odesláno 13. leden 2013 ja viem len som zartoval a cakal som nejaky gif na zasmiatie ale nic skoda Citovat
pipistrel Odesláno 13. leden 2013 Odesláno 13. leden 2013 robo by si prial gif? [upravil dne 13/1/13 20:52 od pipistrel] Citovat
spartan Odesláno 13. leden 2013 Odesláno 13. leden 2013 no roboooo http://www.gifbay.com/images/2012/09/tatum_channing_laughing_hysterically-1508.gif Citovat
Sobol Odesláno 20. leden 2013 Odesláno 20. leden 2013 a nechtěl by někdo kompletní weitec? že bych si dal vzduch Citovat
Grlik Odesláno 20. leden 2013 Odesláno 20. leden 2013 taky by mě to zajímalo a jaké jsou min a max snížení? Citovat
Sobol Odesláno 20. leden 2013 Odesláno 20. leden 2013 Tak dle katalogu je cenovka 21123,- ... rozsah snížení píšou 35-65 mm... ale mám vyndané z nich ještě i ty pružinky a pro představu- uplně nahoře to mám vysoko jako serie, a 8 otáček před koncem auto leží břichem na zemi.. . Samozřejmě záleží na velikosti kol a zda tam ty pružinky jsou a nebo ne.. takže za mě rozsah asi 12 cm , zadek má zvlášt pružinu a tlumič takže nelze stavět můžu hodit nějaké foto rozdílů, ale nechci to tu zasírat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.