Cinicman Odesláno 14. listopad 2012 Autor Odesláno 14. listopad 2012 Hehe... včera sme mali GIFovú výmenu aj cez Fejsbúk, takže zásoby sú... jak vraví môj biely brat Thomas... Citovat
spartan Odesláno 20. listopad 2012 Odesláno 20. listopad 2012 tak co cinic chalenge accepted ??? http://img15.hostingpics.net/pics/5314846657124879951917719443377867o.jpg Citovat
Cinicman Odesláno 3. prosinec 2012 Autor Odesláno 3. prosinec 2012 Prímam nekonštruktívnu kritiku... :D:D Citovat
pipistrel Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 nic nehovorim. inak so spartakom to ide dole vodou keby nevies. Citovat
Cinicman Odesláno 3. prosinec 2012 Autor Odesláno 3. prosinec 2012 Šak to ja preto aby som s tým mohol občas aj v TT zaparkovať... Citovat
pipistrel Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 no bude to velmi peknucke s tym prednym levom cervenuckym Citovat
Cinicman Odesláno 3. prosinec 2012 Autor Odesláno 3. prosinec 2012 :mrk:mrk a s červenou papuľkou... Citovat
pipistrel Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 a nezabudni si potom dokupit cerveny klobucik a cervenu kabelecku aby ti to pekne ladilo Citovat
Cinicman Odesláno 3. prosinec 2012 Autor Odesláno 3. prosinec 2012 A červené žiarovečky do svetielok... Citovat
pipistrel Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 to som uz nechcel pisat ked tam mas tie duhovucke ale ked sa na to das tak priobjednaj aj jedne cierny plastidip Citovat
Cinicman Odesláno 3. prosinec 2012 Autor Odesláno 3. prosinec 2012 To až niekedy cez letto... včuleky je zima na prstíky... Citovat
safi1 Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 a nezabudni si potom dokupit cerveny klobucik a cervenu kabelecku aby ti to pekne ladilo HAHA tak toto ma ale pobavilo :D Vyjadrim sa ja : HM no vyzera to zaujimavo... Kolesa sa mi pacia ale ten stlpik nie a znak moze byt a suhlasim s pipim budeš stylovy stym klobukom a kabelečkou [Edited on 3/12/12 14:22 by safi1] Citovat
Grlik Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 moc červené ty sloupy bych do červené nedával Citovat
MirekCC Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 Foggang přijímá kolotočáře :D:D ? Citovat
safi1 Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 Ten ledpas Knight Rider sa mi celkom pači :D Mal by som poriešit aj ja nieke strobače Inac ako sa to zapaja ? Cez baterku a niaky spinač nie ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.