Andreww Odesláno 28. říjen 2012 Odesláno 28. říjen 2012 Není to nejhorší, ale proti Pitlane je to hrůza Citovat
Cinicman Odesláno 28. říjen 2012 Autor Odesláno 28. říjen 2012 Ďakujem Vám páni... vy viete vždy podržať... (Ale sú strašné... to viem... ) Citovat
robozv Odesláno 28. říjen 2012 Odesláno 28. říjen 2012 cool winterpack:mrk mna to caka v utorok:grr Citovat
Cinicman Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 Dnes doplním WinterPack o ďalšiu feature... to budete čubrňet jakáž to pjecka bude... Jak by povedal klasik: Citovat
pipistrel Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 sa pripravujes na zimu jak keby u vas na juznej zemi bolo celu zimu -30 :D:D Citovat
Cinicman Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 Mne stačí ked sú +3 a už mám nos jak starý notorik... ja su teplomilný tvor a toto tu čo sa chystá nemám rád... a moje autíčka tiež nie... Citovat
robozv Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 co chystas vyhrievanu podlozku na karmenadle??? Citovat
Cinicman Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 Tak schválne... kto uhádne... (okrem Pipiho s WinterPacketom na tvári , ten už videl...) Citovat
pipistrel Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 [upravil dne 30/10/12 20:24 od pipistrel] Citovat
PACHO Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 ja viem, mriežka do strešného okna, aby nenasnežilo do auta. Citovat
pipistrel Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 cinic doobjednava veci co mu tam nedali z vyroby Citovat
robozv Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 haha to mam aj ja len to musim trosku prisposobit, /orezat, pristrihnut, prefarbit, nalestit/ lebo lebo lebo Citovat
PACHO Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 naštvané ftáky. cinic, takže aj hra je o tebe? http://img.alza.sk/ImgW.ashx?fd=f4&cd=MX549 Citovat
spartan Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 niekomu sa nechcelo davat tahokov tak si mysli ze tato aerodynamicka blbost mu pomoze Citovat
Cinicman Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 Keby to aspoň bolo to... aerodynamické... ale ono je to celé takové posraté krivé a s pacičkami... Citovat
MirekCC Odesláno 31. říjen 2012 Odesláno 31. říjen 2012 Ty už též nevíš, co na to auto přilepit, buď nějaké fogařské nálepky, nebo nějaké ptákoviny :D:D Citovat
Cinicman Odesláno 5. listopad 2012 Autor Odesláno 5. listopad 2012 Na ptáka predsa patria ptákoviny... či?! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.