Guest mischko11 Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 to co mas za rohoze preboha ???????????????:bacha:bacha ale inac pekny karbon ten som si vsimol ako posledny [upravil dne 29/3/12 18:57 od mischko11] Citovat
Cinicman Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 To su origo zimné \"vaničky\" od Kirkiza tak neurážat... A ked chcete ešte viac fotiek karbonu môžem niečo pofotiť zajtra... Citovat
pipistrel Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 letne gumy a zimne vanicky a inak vacej karbonu vacej karbonu Citovat
Guest mischko11 Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 pofot radsej tie vanicky tie su v kurze teraz v tvojom vlakne Citovat
Cinicman Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 letne gumy a zimne vanicky Nooo... lepšie jak zimné gumy a letné koberce... A špeciálne pre mishka zajtra nafotím celý set zablatených vaničiek... Citovat
pipistrel Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 pozor nem letne koberce ale celorocne koberce Citovat
Guest mischko11 Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 pozoor cinic ne zablatenyych ale zasnezenych ved je zimaaa Citovat
Cinicman Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 No tu práve začalo pršať a je okolo 5 stupňov... možno do rána nakydá aj snah... Citovat
PACHO Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 u nás sneží...idem prehadzovat na zimné. Citovat
pipistrel Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 vazne? takze este asi pockam s prehadzovanim kedze po velkej noci idem do tatrov Citovat
PACHO Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Podla predpovede ma snezit do nedele, ale zasa to nieje az take hrôzostrasne, na ceste sa to topí Citovat
Cinicman Odesláno 2. duben 2012 Autor Odesláno 2. duben 2012 Pekne vám tam Apríl natropil... Inak vrabčák má pekné číselko na počítadle, tak som focil: Citovat
Cinicman Odesláno 2. duben 2012 Autor Odesláno 2. duben 2012 Koncom roka budem mať také trojky aj ja... Citovat
Cinicman Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 Takto nejako by mohlo byť? :mrk:mrk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.