robozv Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 chalani maju pravdu ale mozno??? by som skusil chromovu listu na zadny kufor ako to ma nova 308ka ale neviem ci by to tam dobre vyznelo Citovat
elton Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 No u 308my to oživuje, 207mu by to zabilo. Citovat
PACHO Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 No fajn , vyviedli ste ma z omylu, lišty nebudú. Citovat
elton Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 Ale zase na druhou stranu, Pipistrelovy lišty na předku schází, to o ničem:roker:D Citovat
Cinicman Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 Veru, pipimu tam tie lišty hoooodne chýbajú... Citovat
Cinicman Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 Vrabec sa má fajn, s majiteľom je to horšie... včera pád zo strechy pri prvom jarnom uprtovaní a dnes rontgen a chirurgia = ľavý kotník fprdeli... Ale niečo som stihol ešte v sobotu : ...chcel som aj prezuť včera ale moje plány sú zhatené na minimálne 2 týždne... alebo do servisu... Citovat
pipistrel Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 dyg ze carbonu neni nikdy dost inak ten kotnik si vyber z prdele. bude sa ti tazko sediet Citovat
Cinicman Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 Sa smej tyvle... myslel som, že mám nohu napadrť... Ono už to po tej tridsiatke neni jak zamladi... Citovat
pipistrel Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 kolik krat jsem ti rikal nelez na tu strechu. 15krat Citovat
Cinicman Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 A hlavne keď má človek ešte podporu zdola typu: \"veď skoč, to nie je až tak vysoko...\" Citovat
Cinicman Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 Keď ono to z hora tak strašne nevyzeralo... a hlavne som blbo dopadol... a to je už jedno, už som si sám sebe do zrkadla všelijako pekne povedal... :D:D Citovat
Guest mischko11 Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 to sie siel az na strechu aby si sa kukol ako ten carbon look udiera do oci ? Citovat
Cinicman Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 Nooo... skoro jak by povedal klasik: Som zabil... :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.