Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 No moja prva frajerka volakedy dááávno vyzerala jak chlap, tak isté šance tu sú... Citovat
Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Nemá toto byť vlákno o aute náhodou ?! Citovat
elton Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Napínavé video;) To jsi režiséroval sám? Citovat
Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Jo, jo... sem dobrej že jo... Citovat
elton Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Nic moc, na Oskara to není. Chabý děj, roztřepaná kamera a herecký výkon hlavního hrdiny je vyloženě trystkní:D:D Citovat
pipistrel Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 toto je vlakno o cernom vrabcovi pokial viem :D:D:D:D ziadne auto ty spilbergu Citovat
Fredino Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 videjko dobre ale hudba mi nepasuje :myslim Citovat
Cinicman Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Spílberg by sa odo mna mohol ešte vela učit... Edit: Hudbu mi navrhla tytrubka sama... nechcel som aby tam bolo to moje funenie okolo auta... [upravil dne 3/16/2012 22:06 od Cinicman] Citovat
Guest mischko11 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 No moja prva frajerka volakedy dááávno vyzerala jak chlap, tak isté šance tu sú... :D:D:D:D cele zle toto nechcem ani vedet ako si k nej prisiel Citovat
Cinicman Odesláno 17. březen 2012 Autor Odesláno 17. březen 2012 Tehdy som ešte nebol abstinent... Citovat
pipistrel Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 cinic abstinentov moc v PN podporovat nebudeme Citovat
PACHO Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 cinicman, mam jeden dotaz, na tejto fotke www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=104451&page=9 to vypadá, ako keby si mal okolo bočných okien striebornú lištu, či je to len optický klam? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 ono aj na prednom prednom blatniku ma dva biele flaky , a dokonca sa ti zazral do laku daky obrys budovy daj to zalestit Citovat
elton Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 cinicman, mam jeden dotaz, na tejto fotke www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=104451&page=9 to vypadá, ako keby si mal okolo bočných okien striebornú lištu, či je to len optický klam? To natřel stíbřenkou gumu kolem oken, aby vypadal důležitě:D:D Citovat
PACHO Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 No chalani, na srandičky by Vás bolo, ale ja som sa s plnou vážnosťou pýtal, lebo mám v zámere si tie lištičky okolo okien nalepiť. Na prednú \"tlamu\" som ich nalepil, tak isto na bočné lišty na dverách (podobne ako origo), a teraz váham či to nalepiť aj okolo okien, mam strach či to nebude gýčove, preto by ma zaujímalo ako to v skutočnosti vypadá. Citovat
Cinicman Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Elton má recht... to už by bolo prehnaný gýč... :myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.