Guest mischko11 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 hmm to mam najvacsiu spotrebu ? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Tak to se nemáš čím chlubit:aut:aut:D ale tak sa cudujes ja nemam cierneho vtaka ako tu cinic ze mu to viac lieta ako jazdi [upravil dne 1/3/12 18:36 od mischko11] Citovat
pipistrel Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 no kde je nalepka? tolko roboty s tym a ziadny vysledok Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Autor Odesláno 2. březen 2012 Rallye Robota... http://youtu.be/6JaiC9dkLfc Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Autor Odesláno 2. březen 2012 Mám tu nieeeečo... ale zase len z práce domov a ešte na 206ke... :D:D Citovat
elton Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Ne jen, že z práce fičíš jak se těšíš, ale jestli se taky těšíš do práce stejně rychle? Citovat
elton Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 No, že z práce jedeš rychle jak se těšíš domů. Tak by mě zajímalo, jestli se taky tak těšíš do práce a jedeš taky tak rychle? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 tak uuz teraz vieme kde byva cinic inac si siel az tak rychlo ze miestami som prestal vnimat stromy na okolo Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 ja sem radeji sva videa z cesty do prace nedam . byste me priste uz nezvolili Citovat
elton Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 pěkné, tý brďó:D Ty jsi neměl v kufru světýlko? Citovat
Cinicman Odesláno 4. březen 2012 Autor Odesláno 4. březen 2012 Ale měl... ale totok je 12 SMD LED a svítí to jak ďas... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 osobne by som pouzil ineho vtaka na kufor Citovat
Cinicman Odesláno 4. březen 2012 Autor Odesláno 4. březen 2012 Ty si osobne použi akého len chceš... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.