Cinicman Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 No to isteeeee... Aha jak som musel dnes trpet keď pani manželka dávala BlackBirdovy co proto: -= VIDEO =- Citovat
winco Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 jasne točial to AŽ do 4 tisic čo si to dovoluje :D ty bys to nikdy nespravil Citovat
pipistrel Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 laaangweilig ziadny apex ziadny drift. a este aj palubny vypnes pri konci aby si nevidel kolko spotrebuje Citovat
Guest mischko11 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 hmm som si vsimol ze ty nemas ani na vyduchoch kurenia popis ked je otvorene prudenie a kedy zatvorene ,co si to zgumoval ? Citovat
Cinicman Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Hmmm... neviem čo myslíš, nič som negumoval... Na týchto?: Citovat
Guest mischko11 Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 vidis rozdiel ? pre eltona a spol spotrebu neriesir a neporovnavat http://img.auto.cz/moje.auto.cz/img/galleries/486134f260063/48613dc50d1be.jpg Citovat
elton Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 Zase se v Trnavě flákali. Pipi, jakto že jsi vypustil auto s chybou:D:D:D Citovat
Guest mischko11 Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 =DDDD spravil to naschval aby cinic nemal tuctove auto =D [upravil dne 26/2/12 19:53 od mischko11] Citovat
Guest mischko11 Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 to ma v popise prace =D ale mohol si mu tam uz daco nakreslit alebo ako som videl v jednom aute mal chlap okolo fukarov uviazane stuzky aby vedel kedy mu to kde fuka Citovat
Cinicman Odesláno 26. únor 2012 Autor Odesláno 26. únor 2012 Nepomýlili ste si náhodou vlákno hoši?! Ale je pravda, že dotyčný nemenovaný pracovník sa nad tým tiež čudoval dnes... Citovat
gedu Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 ja si myslím že to naschvál neurobili v PCA na pokyn toho pracovníka aby si si to nemusel robiť ty sám ako on tie lišty:D:D:D:D Citovat
gedu Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 pipi ale dôvody netreba prezrádzať, to musíš hovoriť že to je výrobné tajomstvo:D Citovat
pipistrel Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 sak pisem vsetko to ma svoj ucel a ked bude cinic posluchat aj mu ho prezradim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.