paliman Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Zdravim ktore brzdove oblozenie plus kotuce by ste odporucali. Mam z toho mnozstva znaciek a cien absolutny gulas v hlave. Co je lepsie ATE , FEREDO, VALEO....zaujima nejaka stredna cesta kvalita a rozumna cena . Citovat
bart.lbc Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Jsou docela dobrý všechny, není vnich ani moc cenový rozdíl tak vem Ate. Ate v jiných příspěvcích doporučují. Valeo se u francouzů vyskytuje jako spousta dílů v originální výrobě. Citovat
kveton Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Já mám dobrou zkušenost s ATE, jak velký brzdy tam máš? Mam doma kotouče ATE 330mm nový Citovat
paliman Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Já mám dobrou zkušenost s ATE, jak velký brzdy tam máš? Mam doma kotouče ATE 330mm nový Nazdar, mam tam 330 mm, len ako ich poslat sem do Suisse... Citovat
paliman Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 no jo, to se asi nevyplatí Servus Kveton mas SZ Citovat
RadoH8 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 http://www.autobazar.eu/sk/sportove-brzdy-ebc-id3188374.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.