SV 24 Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 kluci dali byste mi nejaky typ kam zajet s autem na renovaci laku? mam mista jako horni cast prednich blatniku,ktere ani po navoskovani nezmizi.Na novy lak ted nemam.Popripade si to zkusit doma nejak udelat,ale uz nevim cim poradnym to udelat Citovat
SV 24 Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 radsi bych nekoho,kdo ma nekde s nekym zkusenost Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 tohle je snad ten jak jsi rikal ze ste tam meli auto od kluku z poco na ty kutnohorsky Citovat
Frozz Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Neznám ceny, ale je to profík: http://www.matejveprek.cz/ Citovat
SV 24 Odesláno 16. únor 2012 Autor Odesláno 16. únor 2012 ten je na muj vkus docela drahej. dat 15-20tis. za renovaci laku to si radsi pridam a olakuju auto.Ale dikes! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.