Y2K Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Zaujimaju ma dve veci... co pouzit ako zdroj videa? A ako na to oblokovanie za jazdy? Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Jako zdroj videa, cokoli, třeba přenosný přehrávač. A na odblok ti odpoví někdo jiný. Citovat
Y2K Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 prenosny prehravac...aky?odkial? chcem vediet presne nech to mozem hned kupit Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Na netu jsou toho mraky, nebo máš třeba jen přehrávač DVD a ten dáš do kastlíku. Citovat
Y2K Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 ano tak si to predstavujem...DVD prehravac do kastliku... len neviem kde zacat s tymi mrakmi...preto si radsej necham poradit Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Tento mám v autě: http://www.kmautodoplnky.cz/autohifi-multimedia/99/566/dvd-prehravac-s-tv-tunerem.htm a tento ti můžu prodat: http://www.kmautodoplnky.cz/autohifi-multimedia/99/565/dvd-prehravac-slim-1-2-din-sd-usb-vstupem.htm Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Buď přímo na zásuvku a nebo si ho napojíš na nějaký drát, třeba od zásuvky(zapalovače) Citovat
Y2K Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 no zasuvka je daleko, draty po aute mat nechcem...tak sa bude musiet cosi vymysliet a nejaka cina za 50 evri by nebola? Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Za ten co prodavam chci litr, coš je asi .... nevím kolik euro. A vleze se ti i do kastlika. Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 Je to tento: http://www.kmautodoplnky.cz/autohifi-multimedia/99/565/dvd-prehravac-slim-1-2-din-sd-usb-vstupem.htm A jak ho k tobě dostat? [upravil dne 15/2/12 13:07 od elton] Citovat
Y2K Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 je aj na sd kartu a USB cool... najlepsie by mozno bolo po Pe.tr-ovi na zraz do Bahona...ak sa mas ako s nim spojit [upravil dne 15.2.2012 13:10 od Y2K] Citovat
Y2K Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 dobre..na com by sme mali...teraz uz len ako na to odblokovanie? kto ma s tym skusenosti? kto by to vedel? Citovat
straki007 Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 A treba jeste jeden nejmenovany clen ktery to ukradl od jednoho kluka :D:D:D Ovladas trocha mikropajku a mas cit pro pajeni treba nozicek v rozmeru cca 1mm2 ???? [upravil dne 15/2/12 14:40 od straki007] Citovat
elton Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 taky třeba:aut a mě se nechtělo vás vypisovat všechny:aut:aut:aut Citovat
Y2K Odesláno 15. únor 2012 Autor Odesláno 15. únor 2012 nie ja nic take robit nebudem necham to na teba Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.