Michal106 Odesláno 9. únor 2012 Odesláno 9. únor 2012 Zdravím všechny, nemá někdo zkušenosti s montáží sportovní sedačky a 3bodových pásů do P206? Není mi jasné jak přichytit pás, hlavně pravý popruh. Díky Citovat
Tommy002 Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Mám to chycený pod standartní zapínání pásu - vyhodil jsem tam podložku co byla a místo toho dal to očko od sportovních Citovat
Michal106 Odesláno 12. únor 2012 Autor Odesláno 12. únor 2012 Problém je ten, že tam budu dávat skořepinu a tak to není kde uchytit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.