Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 6o7


groovred

Recommended Posts

Zdravím už ho mám delší dobu, resp. měsíc po zboření Peginy jsem si pořídil další 607 ale nebyl moc čas udělat mu stránku. Výbava víceméně stejná jako Pegina motor klasika 2.2HDi s automatem. Upravy/opravy: -po koupi vyměna rozvodů,oleje,filtrů -nechal jsem odstranit fap -vyměna tesnění na víku hlavy valců -vyměna oleje v převodovce -interier prošel \"rekonstrukcí\" jelikož dřevěný dekor fakt nemusím -po roce opět,vymena oleje,filtru... -vyměna plastovych držáku oken za kovové (oba přední dveře) -vyměnený všechny kotouče a destičky -vyměnený tyčky stabilizátoru -vyměnený lanovody ruční brzdy -vyměnený pakny ruční brzdy [upravil dne 26/7/14 07:43 AM od groovred]

Upraveno uživatelem groovred
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...

Tak, čekáme na díly od Badisáka, budou se měnit brzdy, tyčky, olej a filtre abychom před jízdou na dovolenou byli v cajku :) objevila se nám menší závada, venkovní teplota se nám zobrazuje o cca 12 stupnů menší, asi se nam poroučilo nějake čidlo, až nebudou venku ty tropy tak se na to podívam :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak dnes nemilá věc, rupnul držák u spolujezdce.... klasika ,sklu se naštěstí nic nestalo,  to je nápad namontovat držáky skla  z plastu :blicismajlik  i když jsem očekával že k tomu dojde stejně mě to nas*alo a pěkně jsem si zanadával :bacha objednaná nová sada z kovovýma, ještě že v tu chvíli přestalo pršet a už mam tak skvělý výcvik na rozebíraní dveří :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...