czechberg Odesláno 28. leden 2012 Odesláno 28. leden 2012 Ten el. motorek se mě vypíná jen na jednu stranu, mám ho tedy vyndanej jelikož se polámaly lanovody...a právě nevím jestli se na jednu stranu vypne o nějaký dorazy na na kolejničkách, nebo něco podobnýho a nebo se má na obě strany vypínat sám Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.