janko356 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Zdravím,umrel mi tacháč novší podsvietený. a nemôžem nikde zohnať druhý,jedine starý typ. bude to tam pasovať prípadne dá sa nejako dobastliť? Citovat
Benžík Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 V 309 je mechanický, ten těžko dobastlíš. Stejný byly v některých 205. [upravil dne 26/1/12 19:43 od Benžík] Citovat
janko356 Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 no je problém že keď som kukal po nete a obiehal vrakáče tak tam boli novšie 309 ale tacháč ten starší a vačšinou tam boli benzíny.jedná sa o to vnútro.nie celý panel stupnicu by som nechal podsvietenú len či boli tie vnútorné časti rovnaké. 205ky boli vačšinou tie staré Citovat
janko356 Odesláno 27. leden 2012 Autor Odesláno 27. leden 2012 pripadne by niekto nepustil tieto budiky? Citovat
dýzl Odesláno 29. leden 2012 Odesláno 29. leden 2012 Tak si přichvátni,id května budou výměny provádět jen servisy a stáčení trestné! viz odkaz . http://www.osbid.org/index.php?t=article&n=clanek-novela-zakona-c-562001-sb-224 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.