crazybiker Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Nazdar ludia, mam taku otazku, mam doma prevodovku z 1.9 sri, ale je taka ina, ako ostatne,zatial som sa stym nestretol, pak potom da sa nahodit bez problemov aj tuto prevodovku/zamenit za klasicku??? foto: http://m3.aimg.sk/forig/f_410170630_46d3621249c7aafe6699519c4e69094b.jpg http://m1.aimg.sk/forig/f_410170732_2329c3558476ea94146e9e57e9b17686.jpg Citovat
Freedy Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 Je to starej model, naposled jsem takovou měl na BX, jinak zaměnit jdou, pouze je rozdíl ve vypínání spojky, ještě tam neni tyčka mezi pákama. Citovat
crazybiker Odesláno 17. leden 2012 Autor Odesláno 17. leden 2012 Ok supr.Diky. Berem to vo stvrtok prec, tak aby som z toho nemal problemy ze mu nebudu pasovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.