Guest Kamik-N Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 Už někdo zapojoval intercooler na Peugeotu 206 2,0 HDi 66kW ročník 2000. Já mám v nabídce intercooler za dobrou cenu chtěl bych poradit ohledně zapojení a tak co to obnáší, já jsem ještě takovou úpravu nedělal. Na mém předešlém autě jsem měl intercooler k turbu a ten jsem jen vyměnil za větší. Citovat
winco Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 podla mňa by to mohlo isť, len nakupiš kolena a trubky hlinikove k tomu, vymysliš uchyt IC, a pojde to len musiš, pak isť na remap Rj (chip), pretože sacie potrubie bude mať väčší objem takže aj turbo bude musieť tlakvoať vačši objem, a bude väčšia turbo diera takže ked ho tam daš, tak to pojde a bz urpav RJ ale nie moc dobre no po uprave to bude pecka určite by som do toho šel Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.