Mishanthrope Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 ehm bacha v niektorych krajinach je 206+ predstavovana pod nazvom 207 compact aj ked to nevyzera ako nasa 207 ale skor ako nasa 206+ Přesně tak. Jen jsem chtěl fezoj65 ukázat, jak 207 sedan vypadá, když ho má v podpisu . Citovat
Guest mischko11 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 ehm bacha v niektorych krajinach je 206+ predstavovana pod nazvom 207 compact aj ked to nevyzera ako nasa 207 ale skor ako nasa 206+ Přesně tak. Jen jsem chtěl fezoj65 ukázat, jak 207 sedan vypadá, když ho má v podpisu . podla mna sa lahsie pise 207 pick-up cize hoggar Citovat
Mishanthrope Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 uz som to zmenil Ale kdybys někde sehnal sedan, dej vědět . Citovat
Petr král T Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 bacha na ten sáček s gumičkou, v systému je přetlak a sáček to může hezky odfouknout i s gumou. Když sáček, tak jen jako provizorní těsnění okolo nějakého špuntu a ten do otvoru natlačit pěkně natěsno. Citovat
Mishanthrope Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 bacha na ten sáček s gumičkou, v systému je přetlak a sáček to může hezky odfouknout i s gumou. Když sáček, tak jen jako provizorní těsnění okolo nějakého špuntu a ten do otvoru natlačit pěkně natěsno. Když je motor zahřátý, je tam přetlak jako prase. Citovat
Guest mischko11 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 potom opatrne otvaraj kapotu aby ta stopel nezabil Citovat
fezoj65 Odesláno 8. leden 2012 Autor Odesláno 8. leden 2012 dakujem za upozornenie;) asi najlepsie bude ked dam ori.uzaver,jak sa mam mordovat z dajakym vystruhanym kolikom Citovat
Petr král T Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 tak dobrá, na Wartburgu mě stačil trochu upravený špunt od demižóna, samožřejmě než jsem sehnal origo zátku. Citovat
fezoj65 Odesláno 10. leden 2012 Autor Odesláno 10. leden 2012 uz som si kupil uzaver aj kapalinu ,orig. zo servisu ,liter kapaliny som dolieval Citovat
Mishanthrope Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 To ti moc neuteklo, přišel jsi na to včas a proto jsi auto šetřil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.