striker Odesláno 12. duben 2005 Odesláno 12. duben 2005 Nazdarek lidi mel bych dotaz... videl jste nekdo P 309 se zadnima operkama hlavy? .. oni tam maj udelanou konzoli na lozisko ...ale samotne lozisko tam nemaji .. nebo jak to maji resene ? Pokud mate nekdo nejake rady jak tam ty operky pridelat tak moc rad uvitam rady ... diky moc . Citovat
striker Odesláno 14. duben 2005 Autor Odesláno 14. duben 2005 ) jojo v 205 sem si ho vsimnul az pozdeji ) ... stane se no )) Citovat
Bohouš Odesláno 14. duben 2005 Odesláno 14. duben 2005 Hlavní je že jsme to nakonec zdárně vyřešili Citovat
Toman Odesláno 14. duben 2005 Odesláno 14. duben 2005 striker: - nechapu tvuj dotaz... jakjako zadni operky hlavy? ... ja na aute mam vzadu operky pro zadni cestujici... uz jsou to tak koupil a je to tam origo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.