Relic77 Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 zdravim na co sluzi ten ventil alebo co to je... mal som to uplne zapchate vazelinou... Citovat
straki007 Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Odpareni klikove skrine.... A ne vazelina ale spis maz vznikajici spojenim oleje a vlhkosti:D Citovat
AKCZ Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Nektere motory maji nadobu na zachytavani tech par a nektere to vraceji zpet do sani viz. Tvuj.. Citovat
Relic77 Odesláno 9. prosinec 2011 Autor Odesláno 9. prosinec 2011 no joo take mazivo svinstvo... a co to moze sposobyt kdyz se to ucpe? Citovat
straki007 Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Teoreticky nic. Prakticky u tveho auta myslim vyleti merka oleje. U benzinove verze motoru 1,8 a 2,0 16V vyleti spolecne s merkou i olej.....ale jenom pokud mrzne a nakondenzovana voda se promeni v led.... Muzes si to klidne vycistit.Ale diesel to spolkne myslim. Citovat
Relic77 Odesláno 9. prosinec 2011 Autor Odesláno 9. prosinec 2011 dikes za skoru odpoved.... uz sa stalo... Citovat
banan338 Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 nazdar, ja by som sa chcel spytat co je toto? :-) jedna sa o motor 406, 2,0 HDI rok 99 Citovat
lacoceco Odesláno 10. prosinec 2011 Odesláno 10. prosinec 2011 banan338 , toto riešili tu , je to vraj výhrev nafty, ja mám síce tiež HDI, ale vstrekovanie siemens, ja to mám úplne inak [upravil dne 10.12.11 04:09 od lacoceco] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.