pepenero Odesláno 30. listopad 2011 Odesláno 30. listopad 2011 prosim Vas viete mi poradit,kde na slovensku zozeniem opravnu sadu na dvojzonovu klimu?... nakolko je na 100% rozsypana prava strana a v davnejsich prispevkoch som sa docital,ze existuje.Prosim o radu a vopred dakujem za reakcie ... Citovat
Judes Odesláno 30. listopad 2011 Odesláno 30. listopad 2011 Chcelo to len trochu hľadať, tu sa píše aj o tej opravnej sade. Citovat
pepenero Odesláno 30. listopad 2011 Autor Odesláno 30. listopad 2011 myslim,ze som poukazal na fakt,ze som sa tu co to docital,su tu dve temy o nefunkcnej klime a mam ich 20krat precitane ... stale neviem co ta sada obsahuje a kde si ju viem ja sam kupit a co stoji .... mam ist do orginal servisu peugeot,alebo si ju viem objednat sam?.. Citovat
Judes Odesláno 30. listopad 2011 Odesláno 30. listopad 2011 Niekde sa tu písalo že stojí okolo 17€ v Peugeote, ak si to dáš aj tam vymeniť tá práca je drahá. PS: Inak si to mohol napísať aj do toho vlákna a nemusel zakladať nové. Ink vitaj tu na fóre/klube. Citovat
pepenero Odesláno 30. listopad 2011 Autor Odesláno 30. listopad 2011 no kym sa tu udomacnim to chvilku potrva,ale mas pravdu,mohol som to napisat tam co ma,ale vobec nenapadlo.. este som trosku z toho vytoceny .. auto mam len mesiac ... pisal som do peugeotu,uvidime co povedia a robit to dam u nas do servisu ... dakujem za reakcie ... ak sa da moze sa to tu zmazat ... a dik za privitanie Citovat
pepenero Odesláno 1. prosinec 2011 Autor Odesláno 1. prosinec 2011 objednane ...80 ecok v peugeote v NR Citovat
pepenero Odesláno 2. prosinec 2011 Autor Odesláno 2. prosinec 2011 ahoj ...ano nove klapky na dvojzonovu klimu a tam mas aj nove ozubene koliecka ... sa mi to rozsypalo,tak to musim vymenit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.