dusko201 Odesláno 3. listopad 2011 Odesláno 3. listopad 2011 nazdar hosi viete mi poradit nieke dobre ziarovky do hmloviek mam tam klasicke H1 a tie svietia o nicom :blicismajlik jazdim prevazne v rannych hodinach a posledne dni stale za hustej hmli tak sa chcem spytat ake ziarovky do tych hmloviek mam dat aby som aspon coto videl a nie ako dnes rano som videl tak na 3m mate niekto nieake dobre skusenosti z nieakymi ziarovkami do hmly(mlhi)poradte diki moc Citovat
safi1 Odesláno 3. listopad 2011 Odesláno 3. listopad 2011 Zdravim ked mozem poradit tak nieco taketo... http://www.tuning.sk/dokument-ziarovky-zlte-zlta-yellow-goldvision-autostyle-h4-h7-h1-h3 aby tie ziarovky svietili do zlta a v hmle je potom pekne vidiet Kamarat ich ma na dodavke jazdi prevazne v noci a teraz byva casto hmla ako pises a pochvaluje si ich Citovat
dusko201 Odesláno 3. listopad 2011 Autor Odesláno 3. listopad 2011 safi: a zlte mozu byt co na to fizli su schcalene na cestnu komunikaciu aj zlte ci??a diki za tip Citovat
genzer Odesláno 3. listopad 2011 Odesláno 3. listopad 2011 ja v mlhach pouzivam osram allseason,sviti zlute http://tuning.autodoplnky.cz/zarovky-osram-allseason-super-do-kazdeho-pocasi/smid-99/ Citovat
safi1 Odesláno 3. listopad 2011 Odesláno 3. listopad 2011 tak to ti nevie povedat ako to je ze ci su povolene alebo nie... ale zas s tymi hmlovkami nesvietis az tak vela a ked prides do mesta ich vypnes takze ja si myslim ze problem by nemal byt a tu som zase nieco nasiel pisu ze super do hmly a dazda http://www.tuning.sk/dokument-xenon-ziarovky-duhove-duha-rainbow-xevo-dectane-h4-h7-h1-h3 Citovat
Edison Odesláno 17. listopad 2011 Odesláno 17. listopad 2011 Osram allseason naprosto klidně. Žárovky se žlutou baňkou z číny ani omylem. Jdou do kopru. Osobní zkušenost. Jinak zákon žlutý mlhy dovoluje. (a co žlutý xeny? :-) Svítí to skvěle a krom zapnutí se to nepozná) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.