Buker Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 Zdravím pánové. V autě se mi poprvé ukázala tato hláška :remove control battery flat. Překlad přes google je Odstraňte kontrolu vybití baterie. Hláška se zapne jenom při stočení klíčku v zap. a nastartování a pak zmizí. Můžete mi poradit co to přesně znamená. Osobně si myslím, že se jedná o upozornění, že mi možná dochází baterie ale je to jen má domněnka. Předem děkuji za všechny rady a odpovědi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.