gronholmm Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 C5ka vypadá i pro mě jako nějvětší favorit na jiné auto Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 Usudzovat kvalitu noveho Ford Focus podla Sierri, Tranzita a Scorpia je to iste, ako ked poviem, ze kamaradova 405 tka se kazi, tak to bude 508 cka hroznej aušus ... Ford mnel kopu problemu s peugeotackym 1.6 HDI, a kopu reklamaci ... 1.8 cka moc problemi nemnela, 2.0 ka od peugeotu taky ne ... 1.6 HDI je pro mne take krok vedle, zrovna pred mesicem sme nesli 307 SW 1.6 HDI z roku 2007 s cca 120 tis. KM do peugeotu s problemem zo vstrekmi ... Pokud tohleto dokaze motor, ktery je jezden 95 procent KM mimo mesta, uz pri 120 tis. KM, tak klobuk dole. Navyse zavada u tychto motorov velmi zbezna ... Ve Forde v Trnave, na SK, mam primacieho technika, viacmenej skoro rodinu Takze ak by si potreboval cokolvek ohledne fordu zistit, nebo nejaky odbornejsi veci, tak daj vediet, neni problem sa ho opytat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.