superjoe19 Odesláno 9. říjen 2011 Odesláno 9. říjen 2011 Vedel by mi niekto poradiť? Jedná sa o auto Octavia 4x4, rok výroby 2001. Pri vytočení volantu do maximálnej polohy do hociktorej strany sa aktivuje EDS - vyradí sa funkcia diferanciálu. Obe kolesá sa otáčajú súčasne, takže auto ide s odporom alebo vôbec. Má to tak byť alebo je to závada? Ak je to závada, tak čoho? [upravil dne 9.10.2011 14:12 od superjoe19] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.