Gideon Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 Ahoj, máte někdo zkušenosti s nástřikem podvozku? (Myslím nějaký ten černý nástřik.) Dělat, či nedělat? Prodejce mi řekl, že podvozek je nyní ošetřen a že by nechal nástřik udělat až před příští zimou. Dočetl jsem se i že 207ma je proti korozi chráněna dobře ale přeci jen podvozek asi dost trpí, tak nevim Citovat
antal Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 Tak samozrejme ak vieš ako na to tak tomu len pomožeš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.