Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenosti s P406 2.2 HDI


Free-style

Recommended Posts

barenst : tak to je rozhodně lepší spotřeba než u mé 406 1.8

teď mám kombinovanou 8.2 , ale taky se mi jednou povedlo mimo město mít průměr 6.6 a to Praha - Velká Úpa - Praha

v každém případě pokud se mi podaří mít spotřebu jako ty, bude to fajn

akorát mi řekni, že C5 žere víc když ty motory jsou stejný a váhově budou asi taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim moje spotreba je cca ted konkretne 7,2 ale udrzim se v intervalu cca 7-8l/100km

Je treba si \"zviknout\" disel proste neni benzin a staci \"miti\" prepnutou okamzitou spotrebu a pokud to jde lehce pridat plyn ci naopak ubrat = auto vetsinou jede stejne ale spotreba je i o litry jina!!!

Sam na nasich okrskach do 90-100Km jedu jen na 4.

V kazdem pripade at se auto povede a slouzi.

Nase je dovoz z Rakouska a v CZ jsem druhy majitel a jak jsem uz napsal jinde zatim spokojenost a se spotrebou si hlavu nelamu se stylem jakym jezdim bych v benzinu s 2,0i mel spotrebu v pohode kolem 10-12l/100km tak ze SPOKOJENOST.

A jeste vuci C5 kamos na \"kratkou\" a je to presne naopak jezdi podobne a ma spotrebu o 0,5-1l mensi nez nase ....

/Pocitam dotankovane litry a delim najetyma km - nebo obracene :myslim:D /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lihous : až bude holka dobělaná, založim vlákno a spotřeba bude jeho součástí. Nicméně jak říkáš, je to o citu v noze, proto se mi taky povedla dalková spotřeba u benzínu 6.6L / 100km což jestli se nepletu tak je to o 0.2L míň než

deklaruje sám výrobce

jj spotřebu si taky počítam litry děleno km krát 100 ,ale vždy mi to vyjde jinak než palubní počítač a to víc jak o

0.5L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ukazuje PC o 0,6 vic ale koukal jsem v diagnostice ze jde zmenit kola / tak si myslim ze mam v pameti 15´ a ted na aute 16´

A se spotrebou pokud jedu skutecne ekonomicky dostal jsem se i pod 6 ale jet po dalnici mezi kamionama kolem 90-100 je uz dost nezazivne :roll

A jeste drobnost pokud auto stoji a motor vrci leze neuveritelne spotreba nahoru/dle Pc i v realu ale dolu se ji pak moc nechce !!!

[upravil dne 19/9/11 08:15 od Lihous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dela to vaha a velikost , hold vyska skoro 1,7m a vaha 1,8t dela sve .

jeste dalsi vec , ze 6stupnovy manual je na mesto docela blby a tempomat jede az na posledni 3 rychlostni stupne , ale ta velikost vnitrku je super .

Souhlas s nalozenym autem cca 2tuny je spotreba i vuci obsahu a zivosti velice pekna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...