wooody Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 není to nehoda, ale nechci zasírat pokec zprávama z novinek a do srandiček se to nehodí http://www.novinky.cz/krimi/244144-zena-ve-vsetine-prosila-policisty-o-pomoc-zapomneli-na-ni-a-nechali-ji-zabit.html Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 taky jsem to dneska rano cetl ... HUSTY vic k tomu nemam co rict Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 pomáhat a chránit :bacha:bacha (lidský faktor) ne všichni policajti jsou stejný Citovat
Jimmy106 Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 Dal bych tem svestkam trest stejny jako kdyby byli spolupachatele... navic nepomohli a neochranili... Citovat
Ajdamek Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 To je neskutečný, takhle to vypadá, když policajta dělá každá guma z pomocný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.