Guest mischko11 Odesláno 27. srpen 2011 Odesláno 27. srpen 2011 no takze po dlhom patrani sa mi podarilo zohnat vin 207rc,a podla schem je rozdiel v zapojeni kablovych zvazkov,myslite ze ked to pozapajam podla rc schemy tak to bude fungovat ? ci je to bude vyzadovat software upravu ? Citovat
pretekar Odesláno 27. srpen 2011 Odesláno 27. srpen 2011 kazdopadne to vyskusaj ale myslim si ze to bude aj softom.... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 vyskuuuusaj :cool: poskytni auto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.