Marlin Odesláno 6. srpen 2011 Odesláno 6. srpen 2011 Mám dotaz na lidi co se motají v oboru a kor na pražáky, jestli nevíte někdo o téhle 306ce co je to zač http://auto.bazos.cz/inzerat/10667690/Peugeot-306-Kombi-18-16-V-KLIMASERVISKA.php Díky Citovat
marko306 Odesláno 7. srpen 2011 Odesláno 7. srpen 2011 Ak sú tapacíre na dverách originál, tak sedačky nie sú stade, tie sú z edície eden park, koženný volant to tiež určite nemalo a šaltpáka tiež neni s tade. Tempomat mávala 306 na ľavej strane pod páčkou svetiel ako 406. Mala by tam byť tiež páčka, volant to tam zakrýva, neni tam dobre vidieť. Podľa mňa tempomat nemá a ak hej, tak dorábaný. V každom prípade by to chcelo VINko. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 7. srpen 2011 Odesláno 7. srpen 2011 306 tky podla mna vobec nemavali tempomat ci ? Sedacky vyzeraju ze su vymenene, takze moze byt, ze je tam ucelne omladeny interier, alebo len proste clovek prisiel k peknym sedackam a vymenil ich ... Citovat
Andreww Odesláno 7. srpen 2011 Odesláno 7. srpen 2011 Tapecy jsou též z Edenu, viz. foto Mízového bývalého Edenu http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=972629&aid=49139 [upravil dne 7/8/11 od Andreww] Citovat
marko306 Odesláno 7. srpen 2011 Odesláno 7. srpen 2011 Kurňa, vždy som si myslel, že eden park má iba béžovo modré tapeci. Zas som múdrejší. Ak je to tak, tak potom beriem všetko späť. V tom prípade by tam mohlo byť všetko origo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.