elton Odesláno 2. srpen 2011 Odesláno 2. srpen 2011 Gargalli, tady zrovna vydím, že Ford je na tom nějak hůř proti Peugeotu: http://www.adac.de/infotestrat/unfall-schaeden-und-panne/pannenstatistik/suchergebnis.aspx?pklid=9&pstatid=3&ReturnUrl=5uEyBA6KBgNKCARK55ZyBARCzNqr0u23BTXFzyqpzAcxCLRyzAa1CLRyzAZyC5X3xLErxLEz5uXFBARpzocy0gN8ym68C5X3xLE4HeN_ Citovat
brslen Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 nastupce 406 bylo u me jednoduche C5 kombi , ale nastupce C5 to je orisek , vse je mensi (kufr) mene pohodlne (hydraulika) a nebo neskutecne kazive jedine c6 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.