Jump to content
kalda1989

nefunkční centrál

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit s lehce nefunkčním centrálem. nefungují mi levé zadní dveře - odemykat jdou, leč zamykat ne. při zmáčknutí DO se vždy ozve takový divný vrčivý zvuk (což by asi neměl :)) zkoušel jsem to rozdělat, ale pohořel jsem na 3 šroubech které drží samotný zámek - dva jsem povolil, ale třetí prostě nejde, navíc už se mi podařilo lehce strhnout hlavu :( neví někdo jestli se třeba nelepí nebo nějaké podobné zvěrstvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobný problém som riešil aj ja - včera, skutočne ten tretí šrób išiel ťažko, ale nakoniec povolil. Aj mne DO nezamkne auto. Zaujímavé je, že keď nebol nasedený tapacirung zadných dverí, tak to išlo. Skúsim ho dnes znova odmontovať a uvidím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to gratuluju, hlava mého šroubu to bohužel po posledních pokesech nevydržela, takže teď kromě nefunkčního centrálu ještě tohle :( někde jsem četl cosi o zalapení bitu do té hlavy, tak to zkusím, ovrtávání si nedovedu dost dobře představit

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jsem to opravdu musel odvrtat, šlo by to i dobře, nezlomit v tom vrták, naštěstí se mi ho podařilo vytáhnout. ani jsem to celé nemusel odvrtat - ten šroub se uvolnil, tak jsem v něm vzpříčil šroubovák a normálně ho vyšrouboval:D . nejvtipnější je, že jak jsem ten šroub vyndal, tak začal centrál fungovat. jen je pořád slyšet zvuk motorku centrálu, což nevím jestli je dobře nebo špatně..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zložení tapacirungu mi to začalo fungovať, ale iba chvíľu, ráno to už znova nešlo. Čiže chvíľu to funguje a chvíľu nie, dočítal som sa - že niekedy pomôže posun toho držiaku čo je na karosérii, tak som to vyskúšal, znova to chvíľu išlo, no dnes už zasa nie. Niekto radil omotať tú tyčku držiaka filcom, to to ešte vyskúšam, ak to nepomôže - tak zámok odpojím a vy..... sa na to!

[upravil dne 3/8/11 od Julia]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...