Shad Odesláno 25. červenec 2011 Odesláno 25. červenec 2011 Zdravím Po nastartování a točení volantu se mi z motorového prostoru ozývá slabé jakoby bzučení.Nikdy se to ještě nestaloNemůže to být posilovačem? Díky Citovat
georgegg Odesláno 25. červenec 2011 Odesláno 25. červenec 2011 mě to dělalo taky a měl jsem urvanej držák servočerpadla, musíš sundat podběh a kouknout na to Citovat
reniha Odesláno 27. červenec 2011 Odesláno 27. červenec 2011 Mám ten samý problém,už jsem vyzkoušel dolít olej do serva ale pořád nic,byl bych rád kdyby někdo poradil. Citovat
DanculD Odesláno 27. červenec 2011 Odesláno 27. červenec 2011 Ale ved to elektricke servocerpadlo musi byt trochu pocut. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.