Peta_V Odesláno 16. prosinec 2006 Odesláno 16. prosinec 2006 nova kola ... 14x7 vepredu a 14x7,5 vzadu. ET 20 vepredu, ET18 vzadu. Podlozky 25mm mozna spis 27mm. Prvni zkoousky vypadaly docela dobre. Citovat
kujon106 Odesláno 17. prosinec 2006 Odesláno 17. prosinec 2006 To musí líst ohromně ven, když to je na 7 a 7,5 ráfku, s 18kou ET a ještě navíc s pomalu 3cm podložkou, ne? Každop. hoď foto Já teďka přemejšlim o kolech z jedný audiny - 15\" 4x108, jen ET je \"blbě\" -> 37 :-/ [upravil dne 17.12.06 kujon106] Citovat
kujon106 Odesláno 20. prosinec 2006 Odesláno 20. prosinec 2006 Kluci, jaký je max. možný ET na normální 106ku mk2? Vykoumal sem že min. je možný 17-18, ale maximální netušim. Tipuju tak 25. Poraďte Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.