EXI.60 Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Zdar,dnes jsem zjistil,že mám vuli v ložisku v diferencialu-co je do nej vsunutá poloosa.Delší dobu mám hučení od levého kola.Dnes jsem se chastal na výměnu ložiska v kole,ale zjistil jsem že mám vuli na poloose u difer.A ložisko v kole v pohodě.Zároven je tato strana převodovky od oleje.gufero asi nestíhá... Chci se zeptat:dá se to ložisko nějak přitáhnout,nebo jen výměna? Kde se dá sehnat levněji jak u Peug.? Citovat
EXI.60 Odesláno 22. červen 2011 Autor Odesláno 22. červen 2011 http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/AP/img/pr/14/0007/00075314.jpg Je to položka 8 Citovat
EXI.60 Odesláno 22. červen 2011 Autor Odesláno 22. červen 2011 Ted se dívám že to ložisko drží celej diferencial.Nevím jestli bude mít oprava nejakej význam.Nebude lepší pro mě sehnat jinou převodovku?dík za rady:myslim Citovat
EXI.60 Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 Dá se rozebrat diferencial ze spodu auta bez vytahnutí převodovky? Citovat
ozzy56 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 někdy to jde, někdy se musí flexou odřezat kousek nápravnice--ale jen kousek,na pevnosti se nic nezmění Citovat
EXI.60 Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 A když oddělám silenblok tak celou převodovku přece posunu? Citovat
ozzy56 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 v každém případě jde vytáhnout diferák,aniž bys ho sundával spolu s převodovkou, ti francouzi to mají tak, že na jednom autě jde bez problémů,na druhém nejde...,ale vidíš kde to drží,takže si pomůžeš bud zapajsrovat celým agregátem, nebo řízneš kousek nápravnice (takový zub), pomůže samozřejmě i demontáž silentbloku převodovky Citovat
EXI.60 Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 Mě jde totiž o ložisko na levé straně diferáku.poloosa má v diferáku vůli.Dá se sehnat to ložisko jinde jak u peug? Za ložisko 1400kč se mi zdá hodně Citovat
ozzy56 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 já tady kupuju u firmy KOMA, ale koupíš všude, kde prodávají ložiska (objednají ho) Citovat
EXI.60 Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 Dobře,ale znám jen rozměr ložiska,ale neznám typ ani označení! Citovat
ozzy56 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 je to tzv. automobilní ložisko, koupíš ho podle označení orig. peugeot ze servisboxu--oni mají katalogy ložisek pro auta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.