dusan2 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Neskrivil si nieco niekde na nejakej velkej diere ? Netaha ti riadenie do strany ? Citovat
xpetrix Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Ja urcite nie.Auto mam 16 mesiacov.A geometria je OK,gumy nederie... [upravil dne 10/3/12 15:10 od xpetrix] Citovat
xpetrix Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Dnes som sa dostal na STK,na test napravy.Capy,ramena,stalibizator a jeho tycky,silentbloky su OK.Problem sa objavil pri prednych tlmicoch.Je potrebna vymena.Standardne sa na STK tlmice netestuju,iba na poziadanie.Predtym mi to nikdy nerobili ani na jednom aute.A ked bolo auto na zemi,tak ten stabilizator mal polohu mimo ramien,takze sa nicoho nedotykal.Je teda OK a caka ma vymena prednych tlmicov:grr:roll Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.