MyP106 Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 no tak t oti nezavidim a přeju ti výhru ve sportce, ať máš na další opravy. Citovat
xpetrix Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Dufam,verim,ze si konecne zacnem to auto uzivat Citovat
xpetrix Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Tak tycka stabilizatora vymenena,no stav sa nezmenil.Ten zvuk je stale pocut. V piatok idem opat na zdvihak na dalsiu dokladnu kontrolu napravy. Citovat
MyP106 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 nevim jak je to řešený u tebe ale na fabiích teba odcházejí i oložení stabilizátoru nebo silenbloky v ramenou a ty dělají taky pěkný bordel... Citovat
xpetrix Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 U mna sa meni cele rameno,spodne.Samotny cap sa neda vymenit.Takze komplet rameno+cap+silentbloky.Prave rameno sa menilo hned,ked som to kupil.Tycka bola KO,takze vymena nebola zbytocna,no nepomohla velmi. Citovat
Machy_CZ Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Ale toto je poriadna pokladnicka.Vela veci zozenies iba priamo z Talianska-original,kedze je to import a na Slovensku som este inu Phedru nevidel,vlastne este v zivote som inu nestretol.Aj ten vyfuk mi zabezpecil preseda Pe.Tr,ak sa nemylim,tak z Rakuska. Ale Lancia Phedra = P 807, C8, a Fiat Ulysse, takže s díly snad problém není ne ? Citovat
xpetrix Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Nie vo vsetkom sa to rovna.Problem s dielmi je.Pretoze s tymto motorom je tychto aut minimum,drviva vacsina su diesle. Citovat
MyP106 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 a kolik si najel km na t onové rameno s čepy a silenbloky? a jak má tedy uložení stabilizátor?v gumovejch nebo jak je uchycenej? Citovat
xpetrix Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Najazdil som s tym ramenom cca 3600km. Citovat
MyP106 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 tak to jo to je blby tonebude to rameno. popis mi prosím uložení stabilizátoru jak je uchycený a jak prochází? Citovat
xpetrix Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 No aj ja mam podozrenie na stabilizator,teda tie gumy co ho drzia.Ide poza motor a pri tlmici sa napaja na tycku.Vela som tam nevidel,ked som bol pod autom.Pisal som aj Pe.Trovi,ktory ma doma surodenca C8 a ak by to malo mat vymlateny ten stabilizator,tak s tym muselo jazdit poriadne prase,citujem... On ma podozrenie este na tlmic,jeho upevnenie hore.Uvidime v piatok,nebudem uz zbytocne polemizovat a hadat.Alebo nakoniec zmenim servis. Citovat
MyP106 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 jj ono je složité takle polemizovat, je pravda že horní uložení tlumiče to může být taky ale to by cvakalo při stání při otáčení volantem. první co nahoře odejde je většinou ložisko a pak teprve zbytek. spíš bych to viděl na to pryžové ucycení stabilizátoru. Citovat
xpetrix Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Ako ten tmlic myslel Pe.Tr dotiahnutie,teda ci nie je povoleny hore tlmic v motorovom priestore.Ale tiez tipujem ten skrutny stabilizator,lebo zvuk,ktory som pocul pri jeho pohybe bol identicky s tym,ktory pocujem za volantom.No ked sme videli,ze je KO tycka,tak sa dalej uz nic nerobilo,lebo sme si mysleli,ze chyba je odhalena. Citovat
MyP106 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 jj no tak uvidis pak poreferuj co to bylo Citovat
xpetrix Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Zajtra a ked sa naseriem,menim servis Citovat
MyP106 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 no uvidíš co ti řeknou no. ale jestli máš někoho známého na STK, zkus tam zajet at to veme na kanál a na zkoušečku nápravy a tam ti řekně co je špatně taky. Citovat
xpetrix Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 Takze...Dnes som bol na zdvihaku,stabilizator,teda jeho ulozenie v gumach je OK.No lave rameno,respektive hrot,ktory na nom je a neviem aku ulohu tam ma bol priamo oprety na stabilizatore.Pri kazdom pohybe,hojdani ramena tak \"pracoval\" aj stabilizator a vydaval pravdepodobne ten zvuk.Jednoducho sme ten hrot flexkou odstranili a zda sa,ze je to uz OK.Otestoval som to iba po meste,lebo vsade je tolko dier,ze sa neda najst suvisly usek.Lieta sa z jamy do jamy.Prave rameno ma priestor od stabilizatora,takze sa ho nedotyka.Zeby sa o par milimetrov posunul stabilizator do lava?Tu je foto ramena a toho hrotu,v sivom kruzku. [upravil dne 9/3/12 20:17 od xpetrix] Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 tohle tam mam taky ale min 5cm od stabilizatoru Citovat
xpetrix Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Tak som potom z toho jelen.Prava strana OK,je tam priestor,ale zase 5cm urcite nie.No na lavej strane to na sebe lezalo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.