NO3IA Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 kdysi sem mněl něco podobného v opelu,vypínalo to čerpadlo a nešlo pak nastartovat Citovat
DanHal Odesláno 22. červen 2011 Autor Odesláno 22. červen 2011 to znám, ale myslel jsem že se to dává na trochu jiný místa, ne tak na oči Citovat
NO3IA Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 no ono je to právě třeba úmyslně,počítáš s tím že tam by to nikdo nedal a just to tam je,ale muže to být cokoli jiného Citovat
command Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 A nebude to na programovanie alarmu? ja som mal tiez k alarmu take tlacitko ktore sa vzdy pri programovani niecoho(noveho ovladaca, zvuku alarmu apod.) projilo k alarmu a tym ze som ho stlacal som sa dostal do menu a pod. aspn ten cerveny by mohol byt na to ten vypinac netusim skus zistit ci su na seba napojene rovnakymi kablami alebo nie. moze to byt na to aby sa pripojil ten cerveny cudlik k alarmu. Citovat
Buback Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 ja mam presne takove tlacitko a je to k alarmu. Tez sem na to cumel jak zjara bo to vypada fakt hrozne. Dokonce mam k tomu originl knizku, coz sem cumel esce vic Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.