lamancha Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Zvažuji nákup 308, popř. 5008 a karavanu (1000-1300kg) a chtěl bych znat vaš nazor, jestli to zvládne 1,6 HDi (jedenkrát do roku) nebo jít do dvoulitru, který to zvládne určitě, ale zase bude víc papat celoročně Díky Citovat
olda Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Mě jezdí 308 do 6 litrů úplně v pohodě,když ho ženu po dálnici kolem 180-200 tak mám do 7,4.Mám 2litr,na 1,6 zase musíš trochu víc šlapat,aby jela,takže se ta spotřeba srovná Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.