Jump to content
  • Aktuální cíle darů

buchot v zadnej náprave

palino1982

Recommended Posts

Zdravím popíšem Vám môj problém, ale pripomeniem, že mám zadnú nápravu po repase cca 90 000km od repasu auto ma najazdených 250 000, ložiska na náprave sú v pohode, nevidno ani žiaden odklon kolesa, tlmiče majú dva mesiace tiež sú v pohode, podľa chalana čo sa mi stará o auto aj silonbloky zadnej nápravy sú OK. A teraz ten problém, ked jazdím s autom po nerovnostiach tak to počuť zvuky zo zadnej nápravy, ako keby to netlmilo poriadne, take buchoty. Tieto zvuky počuť aj ked idem menšími nerovnosťami, a taktiež ak je napr. zvlnená cesta. Nestretol sa niekto s tým problémom čo by so mál vymeniť. Napadá ma že su už asi unavené torzné tyče ale rád by som počul názory iných. Ďakujem

Čau tak konečně mám nekoho kdo má podobný problém,,v listopadu lonského roku dělaná zadní náprava a mám stejní problém rany a rany.Borec kterej to dělal tak mě řekl,že je potřeba vyměnit 4 silenbloky na který je zavešená náprava.A bouchaní po nerovnostech bude jen vzpomínka.

Zistil som, že bol povolený tlmič na tej strane odkiaľ išli výrazne tie zvuky, dotiahol som to a mám pocit že to je teraz o mnoho lepšie, asi keď mi menili tlmiče tak to nedotiahli poriadne. Cez víkend spravím par stoviek kilometrov a som zvedavý. Zatiaľ ďakujem všetkým za cenné rady.