Mishurin Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Presne to je to tusim v prasiciach ide hlavna cesta smer kulhan takze tam sa dava prednost protiiducim... V Jacovciach uz neviem ako je ta krizovatka ale tam by to bolo tusim po hlavnej ceste jedine sa stretnut na tovarnickej na krajnici alebo ako... A zevraj na zraz ide aj dopravny policajt tak nam ukaze ako sa riadi krizovatka a mame hlavnu cestu... Citovat
romik1 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Veru ide,ide. ale z Prievidze. Takže tam Vám to nebude riadiť..:D Citovat
Mishurin Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Tak ale to by bolo asi len v Prasiciach... A predpokladam ze pojde v civile takze aj tak nam to nepomoze... Citovat
dusko201 Odesláno 18. duben 2011 Autor Odesláno 18. duben 2011 presne ako pise jano ... o tej spanilke som uz uvazoval ale zial nieje poriadne parkovisko odkial by sa to dalo zrealizovat a keby aj je tak by to bola jazda cez mesto a na to by som musel vybavit povolenie u flojdov a tam uz moje kompetencie nesiahaju ked mozem tak fizlom sa vyhnemm:D V TT to bolo ine to bola spanilka mimo mesta ... ale ak su nieake nvrhy tak sem snimii kazdy dobry napad je vitanii:roker Citovat
dusko201 Odesláno 18. duben 2011 Autor Odesláno 18. duben 2011 Veru ide,ide. ale z Prievidze. Takže tam Vám to nebude riadiť..:D a vybavit by sa to teda nieako nedalo u Topolcancov ci ako to je ked si od toho fachuu ty bi si nam stym mohol poradit? Citovat
dusko201 Odesláno 18. duben 2011 Autor Odesláno 18. duben 2011 Presne to je to tusim v prasiciach ide hlavna cesta smer kulhan takze tam sa dava prednost protiiducim... V Jacovciach uz neviem ako je ta krizovatka ale tam by to bolo tusim po hlavnej ceste jedine sa stretnut na tovarnickej na krajnici alebo ako... A zevraj na zraz ide aj dopravny policajt tak nam ukaze ako sa riadi krizovatka a mame hlavnu cestu... neviem scim si to pleties ale v prasicaich ziadnu prednost nedavas tam je hlavna cesta az na duchonku vlastne od TO az na duchonku ides stale po hlavnej Citovat
romik1 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 doteraz som bol s nim. skoda ze som nemal notebook so sebou. zajtra sa ho opytam ako sa to vlastne riesi a co na to treba. myslim ze mame niekoho v TO co by vedel poradit. ja to tam velmi nepoznam tak mi napiste odkial presne chcete vystartovat a ja to skusim pozistovat a vybavit.aspon teda ten hromadný start. potom to uz bude na vas aby ste nikoho nepustili medzi seba:D:D:D Citovat
dusko201 Odesláno 18. duben 2011 Autor Odesláno 18. duben 2011 mno dokial fakt v TO najst miesto odkial vyrazit myslim takemiesto kde to kazdy pozna ako dalo by sa od Tesca ale tam je jeden kruhac a dve hlavne krizovatky atam by sme potrhali cize to je o nicoím a druhe co ma napada je od zimneho stadionu ale to zas asik polovica nevie kkde to je mno jedine odtial by to bolo realne ale aj tam je vyjazd na hlanu cestu cize zas nic moc vazne v TO niet miesta odkial co to poznate skuste poradit ze odkial? a ty to skus zistit co je kto mu treba...dikii Citovat
comm Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Pani ked stihnem opravit brzdy a nastavit geometriu tak pridem zatial nic neslubujem. Citovat
romik1 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 mno dokial fakt v TO najst miesto odkial vyrazit myslim takemiesto kde to kazdy pozna ako dalo by sa od Tesca ale tam je jeden kruhac a dve hlavne krizovatky atam by sme potrhali cize to je o nicoím a druhe co ma napada je od zimneho stadionu ale to zas asik polovica nevie kkde to je mno jedine odtial by to bolo realne ale aj tam je vyjazd na hlanu cestu cize zas nic moc vazne v TO niet miesta odkial co to poznate skuste poradit ze odkial? a ty to skus zistit co je kto mu treba...dikii a este jedna vec. asi budem potrebovat aj pocet aut. aspon priblizne Citovat
733thunder Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Velmi rad sa zucastnim ak mi to praca dovoli.Snad sa frajirka prida Citovat
Marcel00 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 ide niekto zo zapadneho Slovenska ? alebo okolie Trnavy-Hlohovec ? za by som sa pripojil... nech tam nejdem sam.... to by bol moj prvy zrazik v zivote... snad sa tam niekto o mna postara, alebo si ma tam vsimne :D:D Citovat
romik1 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 ide niekto zo zapadneho Slovenska ? alebo okolie Trnavy-Hlohovec ? za by som sa pripojil... nech tam nejdem sam.... to by bol moj prvy zrazik v zivote... snad sa tam niekto o mna postara, alebo si ma tam vsimne :D:D tak to budeme dvaja tenkrát poprvé:D:D aspoń bude sranda. ale vyzeraju to byt vpohode ludia.sak uvidime:roll Citovat
Marcel00 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 nechame bezat motor, keby bolo zle :D:D:D Citovat
romik1 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 joooj ale nafta je čil drahá;) a neboj. bude sranda. teda aspon myslím po tom čo tu čítam:mrk Citovat
Judes Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Marcel má lepšiu lepšiu naftu (Rakúsku), nižšia spotreba. Toľko vydrží keď nechá bežať motor. Citovat
pastorek Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 ide niekto zo zapadneho Slovenska ? alebo okolie Trnavy-Hlohovec ? za by som sa pripojil... winco ide z Hlohovca a ja od Trnavy tiež cez Hlohovec. Citovat
romik1 Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 a cez Prievidzu nebude nikto prechádzať, že by sme šli viacerí??? Citovat
Judes Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Ak chces tak z NR som chcel spravit malu spanilku aj pojdes cez NR... Ak je to pre mňa, tak áno pôjdem cez NR a môžeme sa potom dohodnúť že by sme sa dakde stretli. (napr. BauMax) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.