dusko201 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Tak z Potesenim Vam oznamujem ze restika uz je zajedna na majovy zraz KDE: rekreacna oblast DUCHONKA pri Topolcanoch KEDY:8.maj 2011(nedela) HOD:14:00 Vestci ste srdecne pozvani;) Ak mozem poprosit prihlasujte sa cim skor aby som vedeel upresnit presny pocet ludi Dakujem Citovat
dusko201 Odesláno 10. duben 2011 Autor Odesláno 10. duben 2011 Urobil som Vam aj zopar foto dufam ze sa vam bude pacit tam je to velmi pekna rekreacna oblast... Tak tu sa to bude konat... Citovat
dusko201 Odesláno 10. duben 2011 Autor Odesláno 10. duben 2011 Omiesta na parkovanie sa nemusime bat je ich tam az az .Tak dufam ze sa zideme v hojnom pocte este vecsom ako v Bahoni:D Citovat
dusko201 Odesláno 10. duben 2011 Autor Odesláno 10. duben 2011 s mojim stribornakem...v pozadi je trosku vidno aj priehradu..Vsetko sa to na foto nedalo zachytit a na zivo je to isto krajsie ved sami to uvidite Citovat
romik1 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 a netreba poslat nejake peniaze ako vstupné??? alebo stačí dať na mieste. konečne to vyzerá že prídem na svoj prvý zraz. Citovat
Durko Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 ja to mam zatial s otáznikom ale ak to bude možné určite tam budem Citovat
pastorek Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Nemôžem chýbať a pod hrozbou hrubého násilia doveziem aj Durka. a netreba poslat nejake peniaze ako vstupné??? alebo stačí dať na mieste. konečne to vyzerá že prídem na svoj prvý zraz. Vstupné sa neplatí ale môžeš organizátorovi (dusko201) zaplatiť pivo. [upravil dne 10/4/11 22:05 pastorek] Citovat
madrid4 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 :rokersnad to teraz vyjde lokalita pekna:super Citovat
romik1 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 to pastorek: s tym pivom to nebude problem. ak nevypije sud:D;) Citovat
Judes Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 romik1 potom ho budeš musieť zaniesť domov aj zo stribornakem. [upravil dne 10/4/11 22:54 Judes] Citovat
romik1 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 asi si zo sebou zoberiem aj otroka co ho potom naloží a odvezie. len dúfam že to budem mať cestou... Citovat
romik1 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Dufam že nebude mať službu, takže ano. Ale keby vypadol, tak si niekoho zoženiem alebo budem konzumovať za dvoch:) a mam este otazku. dufam ze nie debilnu... ako taky zraz prebieha??? este som nebol, tak nech viem naco sa pripravit... či treba niečo doniest a tak... [upravil dne 10/4/11 22:21 romik1] Citovat
Judes Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Sa mi zdá že tento zraz bude výnimočný, keďže práve budú prebiehať MS v hokeji. Čo k tomu dodať. A na otázku čo mám doniesť? asi PROJEKTOR Citovat
stanko.z Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 hlasim sa tiez aj s priatelkou, na 100% dojdeme. pastorek, takze nas tam mozes napisat. tesime sa na vas Citovat
stanko.z Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 Sa mi zdá že tento zraz bude výnimočný, keďže práve budú prebiehať MS v hokeji. Čo k tomu dodať. A na otázku čo mám doniesť? asi PROJEKTOR oni tam projektor a aj platno maju, takze predpokladam ze prenosy z MS tam budu bezat. Citovat
pipistrel Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 pipistrel sa hlasi (mozno +1) a moravaci pridu TIEŽ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.