Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak z Potesenim Vam oznamujem ze restika uz je zajedna na majovy zraz

KDE: rekreacna oblast DUCHONKA pri Topolcanoch

KEDY:8.maj 2011(nedela)

HOD:14:00

Vestci ste srdecne pozvani;)

Ak mozem poprosit prihlasujte sa cim skor aby som vedeel upresnit presny pocet ludi Dakujem :papa

Odesláno

Nemôžem chýbať a pod hrozbou hrubého násilia doveziem aj Durka. :D

a netreba poslat nejake peniaze ako vstupné???

alebo stačí dať na mieste.

konečne to vyzerá že prídem na svoj prvý zraz.:P

Vstupné sa neplatí ale môžeš organizátorovi (dusko201) zaplatiť pivo.

:D

[upravil dne 10/4/11 22:05 pastorek]

Odesláno

Dufam že nebude mať službu, takže ano.

Ale keby vypadol, tak si niekoho zoženiem alebo budem konzumovať za dvoch:)

a mam este otazku. dufam ze nie debilnu...

ako taky zraz prebieha???

este som nebol, tak nech viem naco sa pripravit...

či treba niečo doniest a tak...

[upravil dne 10/4/11 22:21 romik1]

Odesláno

Sa mi zdá že tento zraz bude výnimočný, keďže práve budú prebiehať MS v hokeji. Čo k tomu dodať. A na otázku čo mám doniesť? asi PROJEKTOR :D:papa

Odesláno
Sa mi zdá že tento zraz bude výnimočný, keďže práve budú prebiehať MS v hokeji. Čo k tomu dodať. A na otázku čo mám doniesť? asi PROJEKTOR :D:papa

oni tam projektor a aj platno maju, takze predpokladam ze prenosy z MS tam budu bezat.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...