Guest Kamik-N Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 mojí 206 bude taky čekat TA technix po sezoně :-) Citovat
Frozz Odesláno 9. březen 2012 Autor Odesláno 9. březen 2012 Poraďte, co se vám líbí více? Když ani jedno, nepište to sem rally plechy vs speedline v bílém komaxitu. - jsem spíš pro ty plechy, protože jsou o něco lehčí, mají prostě styl a nemusel bych obíhat a zařizovat pískování a komaxit, + menší ET - více vystrčené - hezčí. Speedline jsou ale zase 15\", větší, a mohl bych použít pneu 195/50, takže by to na nich v zatáčkách drželo lépe. Prosím o rady, fakt nevím :myslim Citovat
podolak2 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 ja jsu pro plechy:D:super:aut:mrk .. na nich je u mě spotřeba o litr menší a lepši se s něma jezdí, přemyšlel jsem o nich aj na léto Citovat
Frozz Odesláno 9. březen 2012 Autor Odesláno 9. březen 2012 podolák - váhu těch plechů asi nevíš že? Citovat
Cinicman Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 No tak rallyeplechy sú ľahké o tom žádná... ale spííídlajny sú krajšie... Citovat
podolak2 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 ticho:P nevite co je dobré:D:D .. já mám za 100hlasů takže jste pozadu ze \"spídlajnama\" :aut Citovat
Tom_206 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 Speedline alespoň trochu vypadaj...206+ by na rally plecháčích vypadala dost lacině... Citovat
paul jane Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 ja bych taky volil speedline jsou o dost hezci Citovat
Cinicman Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 Takže sme to jednoznačne odhlasovali a Frozz tam musí dať jednoznačne len speedlajny a pokial nie každému dlží pivo a dve poldeci... Kto súhlasí ruky hore... Citovat
juke Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 Taky bych dal speedliny, ty mas pekny novy auto a ty rally plechy podle me moc k nemu nejdou. Ale taky zalezi na cene no. EDIT: Pardon, prehledl jsem cenovky I tak si myslim ze ty plechy na jiny auto. Ja jak tam vidim ty srouby a tu stredovou diru tak me to sedi tak k 205-ce nebo fakt k necemu sportovnimu. [upravil dne 9/3/12 22:40 od juke] Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Me na tu 206 + nesedi ani jedny zvolil bych jine kolesa, byly by pekne 17 nejake :-) Citovat
Frozz Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 Me na tu 206 + nesedi ani jedny zvolil bych jine kolesa, byly by pekne 17 nejake :-) Kdybych mohl, taky dám 17\", ale má to daleko více nevýhod než výhod, takže proto 15\" - to je přijatelný kompromis a je to únosné ještě ) Citovat
Cinicman Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Počkéééj... to chceš snáď iba na zimu ne?! Na leto máš predsa sparca... Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Me na tu 206 + nesedi ani jedny zvolil bych jine kolesa, byly by pekne 17 nejake :-) Kdybych mohl, taky dám 17\", ale má to daleko více nevýhod než výhod, takže proto 15\" - to je přijatelný kompromis a je to únosné ještě ) Jaké nevýhody? :-) Citovat
Frozz Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 Jaké nevýhody? :-) 17\" na 1.4: - odchází dřív mechanické části (větší zatížení, víc bude trpět i podvozek, ramena, to auto není stavěno na tak těžká kola) - větší spotřeba (větší valivý odpor) - znatelně horší dynamika (1 kolo 15\" = cca 7,5kg, 17\" = cca 12kg, což je 30kg vs 48kg, to je 18kg rozdíl v neodpružené hmotnosti, takže cca jako bych do auta přidal 75kg závaží.), - problém se zapsáním kol (STK technici už můžou mít pindy, i takový případy jsou..) - o mnoho dražší jak kola (v řádech tisíců), tak pneumatiky. Jediný klad velkých kol u malého obsahu je vzhled (a dejme tomu, při větší šířce pneumatik, i držení stopy v zatáčkách). Toť můj názor. Na 1.4 75hp bych si nikdy 17\" nedal. To je jako si dát na fabii 1.2 HTP dvojitou koncovku uřvaného Remuse. [upravil dne 10/3/12 13:53 od Frozz] Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 To je taky pravda já teda přechod z 15 na 17 jsem nepocítil zhoršení :-) ale taky nemám 1,4 :-) Citovat
Frozz Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 TAAAK pánové, Sparca jdou do světa. Těšte se na new-look pro nadcházející léto :mrk:mrk, konečně si asi splním \"sen\", bude překvápko :papa:papa Nápověda: (jestli na to někdo přijde, neříkat!!) [upravil dne 17/3/12 00:04 od Frozz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.